O mnie

Wspieranie innych w rozwoju to moja mocna strona, a także pasja, która towarzyszy mi od czasów studiów. Dziś zaś, z czego jestem bardzo dumna, znajduje odzwierciedlenie w mojej pracy zawodowej. Rozwijamy się przez całe życie, ja również jestem
w trakcie tego procesu i wiem, że szybciej oraz efektywniej możemy uczyć się pracując z drugim człowiekiem. Bycie partnerem w rozwoju, który pomaga odkryć to co dla nas ważne, co pozwala nam odnosić sukcesy, osiągać wewnętrzną równowagę, samorealizować się oraz… żyć szczęśliwie – tak widzę moją rolę we współpracy z Klientami.

Aleksandra Bożyńska
Coach, Trener, Psycholog​

Moje doświadczenie

Biznes

11-letnie doświadczenie biznesowe na stanowiskach rekrutacyjno-HRowych. Pracowałam zarówno w mniejszych firmach, jak i w międzynarodowej korporacji. Związana jestem głównie z branżą IT.

Rozwój pracowników​

Jako Learning and Development Business Partner od kilku lat wspieram moją organizację w realizacji projektów rozwojowych oraz wdrażaniu procesów związanych z rozwojem pracownika w firmie. Przygotowuję liderów do pracy z zespołami, a także działam w roli trenera wewnętrznego pomagając pracownikom, w tym kadrze managerskiej, doskonalić ich kompetencje miękkie.

Szkolenia

Mam za sobą ok. 700 h przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Współpracowałam m.in. z: Kariera w IT, Radio Luz, KGHM, Fundacja Rozwoju Kobiet, MCKK, SMT Software/intive.

Coachingi

Od 3 lat zajmuję się coachingiem i rozwojową pracą indywidualną, systematycznie poszerzając swoje umiejętności o nowe metody i narzędzia

Przygotowanie merytoryczne

Prywatnie

Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu, mieście, które uwielbiam i do którego chętnie zapraszam znajomych. Tutaj założyłam rodzinę i od paru lat rozwijam się w zupełnie nowym dla mnie obszarze – rodzicielstwie.

Co lubię? Podróże połączone z odkrywaniem lokalnych tradycji kulinarnych. Letnie kolacje na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Wieczorne seanse na kanapie w towarzystwie dobrego serialu lub wciągającej książki. Pływanie, bieganie i taniec to zaś moje sposoby na rozładowanie energii i utrzymanie kondycji fizycznej.